Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ

Efekty oraz realizacje

Poniżej możesz zobaczyć jakie efekty udało nam się uzyskać przy współpracy z klientami. Elementy zaznaczone niebieskim kolorem oznaczają okres, z którym współpracujemy z klientem, natomiast brak koloru oznacza, że współpraca trwała od początku istnienia serwisu klienta.

92
Klientów wraca do nas ponownie
32
Wzrostu wizyt na stronach klientów
100
Zadowolonych klientów
Branża:

Zdrowa żywność

Klient skontaktował się z nami z prośbą o pomoc po wcześniejszym linkowaniu serwisu. W nasze ręce oddał cały serwis - wraz z aktualizacją produktów, treści, optymalizacji oraz działań offsite.

Branża:

Finanse

Stworzenie odpowiedniego serwisu w branży finansowej było dla nas niemałym wyzwaniem, któremu udało się nam podołać. Kolejnym elementem współpracy było pozycjonowanie, które pozwoliło nam dzięki odpowiedniej optymalizacji oraz strategii linkbuildingu budować coraz większą widoczność strony.

Nowoczesne rozwiązania kluczem do sukcesu

Automatyzacja pracy pozwala nam zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz zaoszczędzić budżet.

Korzystamy tylko i wyłącznie z bezpiecznych rozwiązań, dbamy o jakość dostarczanej usługi.

Klientów dokonuje u nas kolejnego zakupu

78

Wzrostu ruchu na stronach klientów

56

Zadowolonych klientów

100
Branża:

Usługi online

Prosta strona internetowa oraz tematyczny blog okazał się być odpowiednim rozwiązaniem. Delikatne działania linkbuildingowe oraz odpowiedni content pozwoliły nam przy dobrze zoptymalizowanej stronie na zbudowanie dużej widoczności serwisu.

Branża:

Motoryzacja

Dla klienta przeprowadzona została optymalizacja sklepu oraz ustalenie najbardziej istotnych produktów, które dla klienta były najbardziej istotne. Budowa contentu rozpoczęła się od razu po nawiązaniu współpracy i pozwoliła osiągnąć wysoką sprzedaż.