Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ

Copywriting czyli...

Wartościowy content na Twoją stronę to jeden z najbardziej istotnych elementów, które należy wdrożyć na samym początku współpracy. To co znajduje się na Twojej stronie powinno być przyjazne i dopasowane dla użytkowników odwiedzających Twoją stronę.

h

Copywriting SEO

Szukasz niedrogich i dobrych jakościowo tekstów, które będą pozycjonować Twoją stronę internetową? Jeśli tak, moja oferta może być właśnie tym, czego Ci potrzeba. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie copywritingu i przez ten czas uczestniczyłem w wielu projektach. Podejmowałem współpracę z agencjami zajmującymi się pozycjonowaniem stron, jak i również właścicielami blogów Dlaczego profesjonalnie wykonane teksty SEO są tak ważne dla Twojej strony? Pozycjonowanie w Google opiera się w dużej mierze na unikalności i odpowiedniej jakości artykułów. Gdy treść jest wartościowa dla czytelnika i odpowiednio zredagowana, algorytm umieszcza Twoją stronę wyżej w rankingu. By tekst SEO był odpowiedni, należy dobrać odpowiednie nagłówki, słowa kluczowe i wiele innych aspektów.

Nauka SEO copywritingu może zająć sporo czasu. Warto zastanowić się nad alternatywą, jaką jest skorzystanie z niedrogich usług profesjonalisty. Posiadam doświadczenie i odpowiednie narzędzia do tego, by przygotować profesjonalny tekst na dowolny temat, na stronę, bloga lub największe portale społecznościowe.

Nie jest tajemnicą, że Google lubi oryginalne i wysokiej jakości treści. Jeśli czegoś potrzebujesz lub chcesz znaleźć jakieś informacje, prawdopodobnie przeszukujesz właśnie Google. Wyszukiwania wyświetlane u góry są zwykle długie, dogłębne i wartościowe. Najczęściej zawierają wszystkie niezbędne informacje, których nie musisz już szukać na innych stronach. Profesjonalny, przystosowany pod SEO artykuł na Twojej stronie może znacząco wpłynąć na pozycję w rankingu Google. Innym istotnym elementem jest jakość samego tekstu. Poza oczywistymi korzyściami płynącymi ze skutecznego pozycjonowania, odpowiednio napisany artykuł będzie przyciągał internautów na Twoją witrynę. Podczas gdy profesjonalnie wyglądający projekt strony internetowej jest niezbędny do sukcesu w Internecie, jest to tylko połowa równania. Wysokiej jakości zawartość witryny jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza niż szata graficzna.

Tanie teksty SEO

Nieodzownym elementem pozycjonowania każdej strony są odpowiednie teksty, które się na niej znajdą. Oferuję profesjonalne teksty na Twoją stronę o dowolnej tematyce. Copywritingiem zajmuję się od lat i jest to nie tylko moja praca, ale również forma pasji. Każde zlecenie traktuję priorytetowo. W mojej ofercie możesz znaleźć:

Teksty pod SEO/pozycjonowanie
Unikalne artykuły przygotowane pod SEO. Opierając się na własnej wiedzy i profesjonalnych narzędziach przygotuję tekst, który korzystnie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony!

Korekta, redagowanie, parafrazowanie tekstu

Jeśli potrzebujesz jedynie sprawdzenia tekstu pod kątem interpunkcyjnym lub przepisania go własnymi słowami, to będzie idealny wybór dla Ciebie!

Opisy stron www

Odpowiednio zredagowanie kilka zdań o Twojej firmie, opisy usług, formularze kontaktowe  wszystko to, co musi znaleźć się na Twoim portalu.

Opisy produktów do sklepu internetowego, rankingi produktów

Prowadzisz sklep internetowy? Powinieneś zadbać o przyciągające uwagę opisy marketingowe i oferty produktów.

Teksty zapleczowe

Tanie i proste, niewymagające researchu teksty, które mają za zadanie zapełnić Twoją stronę.

Teksty synonimizowane

Zaawansowane teksty przygotowane pod to, by stworzyć z nich setki unikalnych artykułów. Mogą mieć ogromny wpływ na pozycjonowanie!

Artykuły na bloga

Profesjonalne artykuły blogowe z dowolnej dziedziny – lifestyle, finanse i nie tylko.

Priorytetem jest dla mnie satysfakcja klienta, dlatego do każdego tekstu podchodzę indywidualnie. Oferuję nie tylko swoje umiejętności w pisaniu i redagowaniu tekstów, ale również doświadczenie w SEO, które wynika ze współpracy z klientami i firmami zajmującymi się pozycjonowaniem.

Moją domeną są wysokojakościowe teksty pod pozycjonowanie, jednak zajmuję się również zleceniami innego rodzaju. Moja oferta jest na tyle szeroka, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną!

d

Wyślij zapytanie